УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 04.05.2022 15:24

Шановні жителі Золотоніського району

(в т.ч. колишніх Чорнобаївського та Драбівського районів),

які є отримувачами різних видів допомог

Повідомляємо, що сьогодні 04.05.2022 надійшли кошти для виплати державних соціальних допомог за травень і пільг та субсидій за квітень. Кошти будуть зараховані банками на особові рахунки отримувачів впродовж трьох робочих днів. Доставка коштів через поштові відділення буде здійснюватись відповідно до їх графіку виплат.

Нагадуємо, що субсидія на квітень розраховувалася за період з 1 по 15 число місяця включно, з урахуванням тривалості опалювального сезону.

Внутрішньо-переміщені особи, які   отримували  державні соціальні виплати через  відділення АТ «Укрпошта»,   та  виїхали з місць, де ведуться бойові дії і  тимчасово проживають у населених пунктах   громади   можуть отримати свої виплати, звернувшись  до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 .