З Днем пам’яті та примирення, та перемогою над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2022 19:43

Шановні жителі громади !
З нагоди Дня пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні прийміть побажання міцного здоров`я, щастя і благополуччя, ясного неба, віри у Перемогу України над російськими загарбниками  та в славне майбутнє нашої України.
Нехай на нашу благословенну землю прийде мир, спокій та добро! Нехай скоріше закінчиться війна і живими та здоровими, з Перемогою, повернуться наші воїни. Нехай Господь Бог береже кожного із Вас  і нашу Славну Україну.
Слава Україні!

Також, 8 травня в Україні святкують  День матері. Мама – це наш янгол-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Мама - найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце.
У День матері хочу побажати кожній мамі справжнього щастя, довгих років життя,  міцного здоров'я. Нехай по щоках ваших ніколи не біжать гіркі сльози, нехай ніколи не буде смутку  на вашому обличчі, а в грудях нехай горить гордість за своїх дітей. Вклоняюся в ноги усім матерям, чиї діти стали на захист України!

Сільський голова Анатолій Куля