Бібліотеки Шрамківської громади  взяли  участь у онлайн-флешмобі  «Вишиванка - твій генетичний код»

Дата: 20.05.2022 08:19

Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки.

У нашій вишитій сорочці міститься потужна сила і особливе послання від минулих поколінь українців — майбутнім.

Наша вишиванка — це урочисто, модно і завжди доречно. Вона об’єднує і надихає українців  саме сьогодні  у тяжкий для нас час . У час  війни проти України важливо розуміти, що коли ми одягаємо вишиванку, то вбираємося не у звичайну сорочку, а в одяг сили. Його споконвічно носили наші предки — від трипільців і русичів до упівців і дисидентів-шістдесятників.

Бібліотеки Шрамківської громади  взяли  участь у онлайн-флешмобі  «Вишиванка твій генетичний код»  до дня вишиванки – Шрамківська публічна бібліотека, Шрамківська Бф для дітей, Демківська СБФ, Погребська СБФ, Степанівська СБФ.

Шрамківська публічна бібліотека  провела віртуальну арт-годину «Я рідний край та мову солов’їну у вишивку свою вплела» - https://www.youtube.com/watch?v=1UGCXfVsSeU , народознавчу онлайн- годину “ Вишиванка Україну береже”  провела Шрамківська БФ для дітей - https://www.facebook.com/100070351028727/videos/4840979322696442; поетичну годину провела Погребська СБФ; в Бирлівській сільській бібліотеці було проведено літературно-музичне свято на тему " Барви української вишивки";  озвучені виставки – панорами організували : Мойсівська  СБФ  - "Вишивка - оберіг українського народу", Яворівська СБФ – «Моя вишиванка – окраса моя».

У давнину вірили, що вишиванка оберігає людину, дарує їй добру долю та здоров’я. Тож, нехай наша українська вишиванка збереже наш український народ у цей тяжкий  час! Все буде Україна!