Діти- наше майбутнє

Дата: 02.06.2022 14:40

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначили добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти — це наше майбутнє, і привітати юний цвіт нації зі святом!

Зичимо усім дітям щасливої долі, мирного неба, люблячих і турботливих батьків, нехай кожен день для дітей буде святковим!

Служба у справах дітей Шрамківської громади з нагоди свята вручила подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які знаходяться у складних життєвих обставинах подарунки від Шрамківської громади. На старостати передані подарунки дітям наших захисників.

Діти — це наше майбутнє. Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже тільки в умовах захисту прав і свобод дитини можливе формування гуманного і справедливого суспільства.