Рішення виконкому щодо водопостачання

Дата: 13.06.2022 09:23

Шановні користувачі, центрального водогону!
Відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», виконавчий комітет сільської ради прийняв рішення № 111 від 10 червня 2022 року про:

1.  Заборонити використання питної води з системи централізованого водопостачання села Шрамківка для зрошування ( поливу) городів, садів та присадибних ділянок. Встановили, що за порушення заборони використання питної води за призначенням, буде припинено надання послуг водопостачання шляхом відключення споживача від централізованого постачання води.

2.  Всі користувачі, які мають заборгованість понад 5 місяців за надані послуги водопостачання будуть попереджені та відключені від мережі централізованого водопостачання.

Керівництво Шрамківського ПЖКГ