Богдана Коврига здобула максимальну кількість балів при складанні мультипредметного тесту

Дата: 10.08.2022 08:36

Випускниця Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селі Кантакузівка Шрамківської сільської ради Богдана Коврига дуже добре склала мультипредметний тест, найвищий бал (200) отримала з історії України.
Коврига Богдана є переможницею першого етапу Всеукраїнських олімпіад з  математики,  фізики, української мови, іноземної мови; призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та географії. За результатами навчання отримала свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та нагороджена  золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».
Богдана – різностороння особистість. Закінчила музичну школу по класу «Гітара». Неодноразово займала призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсах та фестивалях. Була незмінною учасницею шкільної художньої самодіяльності, постійно брала участь в шкільних та районних спортивних змаганнях.
Бажаємо Богдані вдалого та успішного життєвого старту, щоб збулися всі задуми і плани, а шлях до мрії був легким і без зайвих перешкод!