З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 12:14

Шановні жителі громади!
Вітаю всіх вас з  Днем Державного Прапора України!
Синьо-жовтий стяг є одним з найважливіших символів державності та єдності нашого народу, який завжди надихав та зміцнював дух миролюбивих українців!
Його історія бере свій початок ще за часів Київської Русі, коли більшість гербів українських міст обрамлювалися саме жовтими та синіми кольорами.
Десятки поколінь наших предків йшли під ним в бій відстоюючи свою ідентичність, культуру та право вільно жити на своїй землі!
Можливість мати власний Прапор і власну Державу століттями була мрією для всіх українців, за яку боролися, жертвували собою та всім, що мали. І сьогодні цей національний символ викликає в наших серцях гордість, глибоку повагу до тих, хто залишився на сторінках історії боротьби за українську державність, та надію, що ми будемо їхніми гідними нащадками.
В цей день бажаю  кожній родині нашої незалежної України Миру, Перемоги, щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави.

Сільський голова Анатолій Куля