Платникам Черкащини за 8 місяців 2022 року відшкодовано 329,6 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 27.09.2022 10:10

• січня-серпня 2022 року платниками Черкаської області заявлено  до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 600,2 млн гривень.
  • цілому протягом 8 місяців 2022 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 329,6 млн гривень.
  • початку 2022 року в цілому по області загальний залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.09.2022 складає 242,6  млн грн (213,2 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період лютий – травень та червень - липень 2022 року, 24,8 млн грн –неузгоджена суму зменшення бюджетного відшкодування за результатами позапланової документальної перевірки, 4,6 млн грн – узгоджені суми бюджетного відшкодування за результатами камеральних перевірок після 20 серпня 2022 року та по яким станом на 01.09.2022 не проведено органом, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, перерахування суми з бюджетного рахунку на поточний банківський рахунок платника податку суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість).
  • на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.