Попередження щодо виконання правил благоустрою власних дворів та прилеглих територій

Дата: 29.09.2022 09:34

Шановні жителі громади, адміністрація сільської ради звертається до Вас з проханням обрізати гілля дерев, які ростуть на власному подвір’ї та прилеглій до паркану території, що розрослися і заважають проїзду автотранспорту та пішоходам, трапляються випадки коли швидка допомога не може доїхати до будинку хворого, псується техніка, а під час вітру обламуються гілки та падають на лінії електропередач спричиняючи  аварійні відключення електроенергії.
А також просимо прибрати дрова, будівельні та інші матеріали, які знаходяться біля ваших дворів, розміщення яких порушує Правила благоустрою населених пунктів.
У разі невиконання зазначених обов’язків до 1 листопада 2022 року кожного, хто не дослухається та не виконає дане попередження, адміністративна комісія Шрамківської сільської ради буде змушена притягти до адміністративної відповідальності та накласти штраф згідно ст. 152 Адміністративного кодексу України.