Графік аварійного відключення (ГАВ) споживачів електроенергії на 2021-2022 рр. в електромережах Драбівської філії ПАТ "Черкасиобленерго"

Дата: 11.10.2022 08:30

№ пп

Назва підстанцій, об'єктів

Назва відключаємих фідерів

Навант. фідера, що відкл., кВт

Перелік основних відключаємих споживачів

1

ПС Гельмязів ПС-110кВ

ПЛ-35 Жорнокльови

750

ТОВ "Баришівська зернова компанія", ПСП „Плешкані”, ПРАТ”Безбородьківська  АВКФ”, ТОВ "Атлантик Фармз", СТОВ "Придніпровський край". Приватні підприємства та населення: с.Жорнокльови, с.Нехайки, с.Беспальче, с.Безбородьки, с.Рацюківщина, с.Левченки, с.Тополі.

2

Михайлівка ПС-110кВ

ПЛ-35 Бирлівка

600

СТОВ АФ "Слобідська", ТОВ АПК "Степ", СТОВ "Придніпровський край", ТОВ "Атлантик Фармз". Приватні підприємства та населення: с.Бирлівка, с.Демки, с.Новомиколаївка, с.Перше Травня, с.Золотоношка, х.Петровський.

3

Л-34 Більшовик

350

СТОВ "Коцюбинське", ТОВ "Автобансервіс", ТОВ "Дельта Вест Ойл Груп", ТОВ "Антерприз", Кононівська сільська рада, Приватні підприємства та населення: смт Шрамківка, с.Вишневе, с.Кононівка.

4

Л-9 Заготзерно

310

ТОВ "Шрамкiвський цегельний завод", ТОВ "Лани Драбiвщини", ВАТ "Драбiвське АТП-17143", ТОВ "Iнагро-Драбiв", ТОВ "КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР". Приватні підприємства та населення: смт Шрамківка, с.Кононівка.

5

Л-8 Кононівка

160

СТОВ "Придніпровський край", СТОВ "Гречанівське". Приватні підприємства та населення: с.Ковалівка, с.Гречанівка.

6

Л-7 Яворівка

130

СТОВ „Шрамківський МТК”, Приватні підприємства та населення:  с.Яворівка.

7

Л-10 Кантакузівка

230

ТОВ "Продсільпром", Приватні підприємства та населення:  с.Кантакузівка, с.Семенівка, с.Коломиці, х. Чумгак.

8

Л-12 Мойсівка

190

СТОВ "Зернова компанія "Хорс", СТОВ "Придніпровський край", Приватні підприємства та населення:   с.Мойсівка, с.Погреби.

9

Л-11 Шрамківка

410

ТОВ „Трансстандарт 2002 ”. Приватні підприємства та населення: смт Шрамківка.

10

Драбів ПС-35кВ

Л-2 В.Хутір

480

Драбівське колективне підпр."Агропромбуд”, СТОВ "АФ Великий Хутір", СТОВ "Агрофрма "АгроМакс", ДП "Iнвест-Черкаси" ЗАТ Транснафтопереробка, Приватне пiдприємство "Росток". Приватні підприємства та населення: смт Драбів, с.В.Хутір, с.Ашанівка.

Завантажити (*.xls)