З Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 13:07

Шановні жителі громади!  Шановні захисники України!

14 жовтня об’єднує три величні свята День захисників і захисниць України, день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю  від агресора України. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя виборюванню свободи українського народу.
У цей день низько схилімо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.
За час повномасштабного російського вторгнення в Україну Шрамківська громада втратила вісім своїх земляків :  Сергія ЖУКА, Олександра ГОЛОВКА, Вячеслава ТАРАСКІНА, Олександра ЧЕРНОВА, Віталія АНІЩЕНКА, Андрія ЯНКА,   Сергія ПРЯДКА, Олега КОРШАКА.
Святим обов’язком кожного з нас є пам’ять про цих героїв, котрі віддали свої життя, захищаючи Україну.
Щиро вітаю усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України зі святом та бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, Перемоги над ворогом та миру нашій Україні!
         Слава Україні!
         Слава її захисникам!