Бажаєте навчатись за сприяння служби зайнятості?

Дата: 20.10.2022 11:28

Ви втратили роботу, а ваша професія стала не актуальною на ринку праці?

Фахівці Державної служби зайнятості організують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для безробітних громадян.

Це сприятиме підвищенню вашої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

Про що можна дізнатися  у  фахівців служби зайнятості:

- види та форми профнавчання безробітних;

- умови отримання послуг з профнавчання;

- перелік професій, які можна здобути;

- основні критерії вибору нової професії;

- заклади освіти, які надають освітні послуги;

- можливості працевлаштування за набутими професіями;

- побудову подальшої професійної кар’єри.

Також фахівці допоможуть оцінити ваші професійні навички та визначити сферу професійної діяльності.

Слід наголосити, що професійне навчання безробітних громадян здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Після закінчення навчання присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Кінцева мета - сприяння працевлаштуванню безробітних громадян. Навчальні групи формуються на замовлення роботодавців та за мірою наповнення. Перед навчанням                              з роботодавцем укладається договір щодо працевлаштування, а одразу після закінчення навчання видається направлення на роботу.

Деталі щодо проходження професійного навчання можна дізнатися на номером телефону: 31-2-64,30-2-75 або на  телеграм каналі: https://t.me/Pidtrimka_klientiv