Роз'яснення щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану та щодо придбання дров для опалення через інтернет-магазин «ДроваЄ»

Дата: 27.10.2022 13:03

Відповідно до статті 1 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» (далі - Закон), Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі - Уповноважений) здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції на постійній основі.
Згідно з пунктом 7 частини першої статті 3 Закону, метою парламентського контролю, який здійснює Уповноважений, зокрема, с сприяння правовій інформованості населення.
Враховуючи численні звернення громадян про надання роз’яснень. Секретаріатом Уповноваженого підготовлено інфографіки з питань прав:
1)    громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану;
2)    споживачів на придбання дров для опалення через інтернст-магазин «ДроваС».
Надаємо інфографіки з окреслених питань. ЗАВАНТАЖИТИ (pdf)