Реєстрація переселенців  на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН

Дата: 09.11.2022 14:57

9 листопада 2022 року представниками Благодійного фонду «Право на захист»  проводилась реєстрація переселенців  на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН.  Це одноразова виплата в розмірі 2220 гривень щомісячно на особу протягом 6 місяців (для тих, хто подавав заявку на допомогу ДО 1 вересня 2022 року, виплата надавалася тільки протягом 3-х місяців БЕЗ подовження ще на 3 місяці). Подати заявку можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи, але й постраждалі від воєнних дій у певних регіонах, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону). Благодійний фонд «Право на захист» є офіційним партнером агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Переселенці можуть отримати грошову допомогу ,якщо вони або їх родина належать до таких категорій та мають критерії вразливості (перелічені нижче):

1) переселенці, які перемістилися після 24.02.22 та мають вразливості з Переліку нижче ;

2) особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій

3) через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки ,але повернулися до постійного місця проживання

та мають вразливості з Переліку нижче

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

✅Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.

Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Найближчі місця рестрації допомоги по Черкаській області

Адреса:

м.Золотоноша вул.Незалежності,40 Центр надання адміністративних послуг

Вт та Пт 09:00-16:00;

м. Черкаси, вул. Лазарева 6/1 (за готелем “Оптіма”, біля облдержадміністрації, зупинка транспорту – “Соборна площа”)

Пн-Пт 09:00 – 17:30

Телефон: (093) 191-01-20