Знайти роботу стало ще легше — в Україні запустили «Єдиний портал вакансій»

Дата: 16.11.2022 08:56

Він дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат.

Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій, який розпочав свою роботу завдяки спільним зусиллям Міністерства економіки УкраїниДержавної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошук роботу (work.uarobota.uanovarobota.uapidbir.com, grc.uaua.jooble.org).

Єдина база даних оновлювається в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном можно здійснити через наш чат-бот у Telegram.

Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки.

Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проєкту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи.

Також нагадуємо, що за допомогою ви можете звертатися на онлайн-підтримку через чат-бот у Telegram.

Тримаємо економічний фронт разом!