День української хустки

Дата: 08.12.2022 08:16

Згідно з календарем свят на грудень-2022, цієї середи у всьому світі відзначається свято — День української хустки. Воно з’явилось лише у 2019 році, але вже набуло широкої слави у всьому світі.
Мета свята – об’єднати жінок по всій Україні і у світі, і вшанувати важливі народні традиції та звичаї. Споконвіку українська хустка була одним із найважливіших елементів народного вбрання та невіддільною частиною української культури. Жінки Шрамківської громади також підтримують традицію свята. Сьогодні  українська хустка зігріла серця матерів сестер,коханих, які чекають повернення миру на нашу землю та героїв -воїнів до рідних домівок.