Дарунки Святого Миколая
Щороку в Україні 19 грудня відзначають День Святого Миколая. Традиційно це свято символізує здійснення дитячих мрій та сімейний затишок. Цьогоріч у нас є спільна мрія – мир у домівках та перемога над тими, хто намагається відібрати усе, що є цінним та важливим для нас.
Незважаючи на військовий стан в Україні, Святий Миколай іде в наші сім’ї із подарунками для дітей, щоб мир та злагода були у родинах і малеча раділа святу. А надто чекають подарунків від Святого Миколая діти, батьки яких загинули на війні, діти з особливими потребами, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти, які потрапили у складні життєві обставини. Саме для них Шрамківська сільська рада, за рахунок місцевого бюджету, вручила 270 святкових солодких подарунків до дня Святого Миколая, а також продуктові набори родинам військовослужбовців, які загинули чи зникли безвісти внаслідок збройної агресії російської федерації.