ДО 1 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ОПІКУНИ МАЮТЬ ПОДАТИ ЗВІТ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗА МИНУЛИЙ РІК
Дата: 03.01.2023 12:44
Кількість переглядів: 347
Відповідно до п. 4.11 наказу “Про затвердження Правил опіки та піклування” кожному опікуну потрібно подати до органів опіки і піклування звіт за минулий рік про свою діяльність, що стосується захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі, щодо збереження належного їм майна та житла.
Мова йде про опікунів над повнолітніми недієздатними особами та особами дієздатність яких обмежена. Здати звіт потрібно не пізніше 1 лютого 2023 року.
За додатковою інформацією можна звернутися до Відділу праці ,соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Шрамківської сілської ради, с.Шрамківка вул.Незалежності,16, з 8.00 до 17.00, тел.99-5-31.