Відбулися змагання серед учнів закладів освіти громади.

Дата: 06.01.2023 08:58

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Шрамківської сільської ради від 22.11.2022 № 70,  з 2  по 23 грудня 2022 року відбулися спортивні змагання закладів загальної середньої освіти громади з настільного тенісу, баскетболу, футболу та волейболу. На сьогодні можна підвести підсумки запеклої боротьби учасників.
У спортивній боротьбі з настільного тенісу премогла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Погреби. Учасниками турніру були команди шкіл  сіл Ковалівки, Бирлівки,Кононівки.
У змаганнях з баскетболу перемогла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Кантакузівка. Учасником гри була команда школи села Погреби.
У спортивній боротьбі з футболу перемогла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Кантакузівка. Суперниками брали  команди шкіл сіл Погреби, Ковалівка, Бирлівка, Демки, Кононівка.
У змаганнях з волейболу серед хлопців перемогла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Демки. Грали команди шкіл сіл Кантакузівка, Бирлівка, Шрамківка, Ковалівка. З волейболу серед дівчат перемогла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Демки. Участь брали команди шкіл сіл Бирлівка, Погреби, Ковалівка.
Підрахувавши бали за місця (5 балів - І місце, 4 бали-ІІ місце, 3 бали –ІІІ місце ), загальний рейтинг команд наступний:
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Погреби  - 16 балів;
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Кантакузівка  - 14 балів;
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Ковалівка  - 12 балів;
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Демки  - 11балів;
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Бирлівка  - 8 балів;
ОЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Шрамківка  - 4 бали.
Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та  нових перемог!