До уваги грантоотримувачів та зацікавлених осіб: триває конкурсний відбір з реалізації проєктів по програмі LIFE

Дата: 06.02.2023 09:42

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що триває конкурсний відбір з реалізації проєктів по програмі LIFE.

Що таке програма LIFE?

Програма LIFE – це фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Підписання та ратифікація Угоди про приєднання України до європейської природоохоронної Програми ЄС LIFE – Програми дій з довкілля та клімату (далі – Програма) відкрило спектр можливостей та інструментів для відновлення довкілля.

Подача заявок на конкурсний відбір Програми на 2022 рік завершилася у листопаді 2022 року. Країнами-учасниками подано на участь у конкурсі понад 750 проєктів. Від України подано щонайменше 60 заявок для участі у

конкурсах за напрямами Програми.

Оскільки Програма розрахована на 2021-2027 роки, необхідна вчасна

підготовка проєктів для подання на майбутні конкурси Програми, пошук і

залучення потенційних партнерів та джерел співфінансування.

Про оголошення конкурсів Програми на 2023 рік буде повідомлено додатково.

Відтак, запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у конкурсному відборі!