Надано матеріальну допомогу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2023 09:32

15 лютого – день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. Із 620 тисяч військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч – громадяни України. В Афганістані загинули 2 572 наших співвітчизники.
Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам тих подій, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 38 жителям громади з місцевого бюджету в рамках Програми соціального захисту населення  «Турбота» надано матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму 19 тис.грн.