Проведена нарада із керівниками Будинків культури та клубів громади

Дата: 14.02.2023 15:48

Сьогодні, 14 лютого, у відділі освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради відбулася нарада із завідувачами та директорами  клубних закладів громади.  Присутні розглянули  питання роботи закладів культури під час воєнного стану в Україні та виконання плану  культурно-масових заходів громади за січень 2023 року. У ході наради також  відбулося обговорення плану проведення культурно-масових заходів на лютий- березень нинішнього року і навчання по заповненню нових форм річної звітності. Присутні активно долучилися до обговорення питань порядку денного. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена БУРЯЧЕНКО наголосила на необхідності роботи клубних закладів під час агресіії росії , як осередків спілкування та дозвілля жителів сіл, волонтерської діяльності та виховання патріотизму. Головний бухгалтер відділу Людмила СУДДЯ вказала на обов’язкове дотримання працівниками клубів та Будинків культури  графіків робочого дня, ознайомила учасників наради з Постановою КМУ від 09.06.2021(зі змінами) № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».