Перевірили цільове використання соціальної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях Шрамківки

Дата: 17.02.2023 12:09

Спеціалісти Служби у справах дітей сільської ради разом із фахівцем соціальної роботи  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», відвідували багатодітні сім’ї, які проживають у селі Шрамківка з метою перевірки цільового використання соціальної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та створення отримувачами допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей . Під час обстеження здійснювали перевірку на наявність у дітей  окремих спальних місць, місць для навчання та відпочинку, постільної білизни, одягу, канцелярського приладдя, ліків першої необхідності, іграшок. Із батьками кризових сімей проведено бесіди на тему відповідального батьківства та доведено інформацію про пільги, які отримують багатодітні сім’ї.