Проведено виїзний прийом громадян

Дата: 17.02.2023 12:15

Робота із зверненнями громадян характеризує ефективність роботи влади на місцях. Староста Погребівського старостинського округу Людмила Тертишна провела особистий  виїзний прийом громадян в населених пунктах округу.
Так, жителька села Погреби звернулася з проханням про оформлення нотаріальної справи з виїздом до неї додому, так як за станом здоров’я не може дістатися до адміністративного приміщення старостинського округу.
Житель селища Бондарівка звернувся по питанню забезпечення дотримання правил благоустрою, зокрема  на прилеглих територіях покинутих домоволодінь та місць загального користування.
Жителька Мойсівки запропонувала організували випічку та приготування їжі для наших воїнів та свою допомогу у відправці готової продукції на фронт.
Дякуємо всім нашим небайдужим громадянам, які своєю активною життєвою позицією та конструктивними пропозиціями надихають на вирішення актуальних проблем громади!