Не міліє криниця людської доброти

Дата: 22.02.2023 11:00

Окраса будь – якої громади її люди!.. не байдужі, щирі люди, які своєю позитивною життєвою енергією і конкретними справами створюють нове обличчя нашої громади.

До таких, без сумніву, належить приватний підприємець Валентин Панов, який з часів російської агресії активно долучився до волонтерського руху. Нещодавно підприємець  надав необхідні транспортні послуги та допоміг привезти сучасні функціональні медичні ліжка  для ФАПів с.Мойсівка та с.Погреби, надані благодійною організацією «Благодійний фонд "Благо-Ц" (директор фонду - Мілана Іванова). Медичні меблі вже встановлено і вони сприяють поліпшенню якості надання медичних послуг населенню.

Фото без опису Фото без опису

Щиро дякуємо нашим благодійникам за активну життєву позицію, за готовність завжди прийти на допомогу у вирішенні актуальних проблем громади і своїх земляків.

Разом – до  ПЕРЕМОГИ!