Створюємо належні умови для ВПО

Дата: 24.02.2023 08:44

Повномасштабна агресія РФ проти України зруйнувала звичне життя мільйонів українців. Після 24 лютого людям довелося тікати з рідних міст до більш безпечних регіонів. Переміщення в межах України або виїзд за кордон має багато викликів: пошук нової роботи, оселі, друзів, а для родин із дітьми постало ще й питання навчання у школі або відвідування дитячого садка тощо. На території Шрамківської громади зараз проживає понад 300 внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Чужої біди не буває. І це наочно демонструють наші земляки – добрі, щирі, працелюбні, готові прийти на допомогу, підтримати, розрадити.

Приємно, що в питаннях підтримки ВПО наша громада знайшла підтримку в особі соціально відповідальних партнерів - БО Благодійний фонд "Благо-Ц" (директор фонду - Мілана Іванова) та організації Червоного хреста, якими було надано гуманітарну допомогу для вказаної категорії населення (одяг, памперси, іграшки, продукти харчування, дитячі суміші, ковдри тощо), що знайшли прихисток на території сіл Погреби та Мойсівка.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку!