Працюємо над поліпшенням якості надання соціальних послуг

Дата: 27.02.2023 08:54

Основним завданням, яке стоїть перед працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг», є надання якісних соціальних послуг пенсіонерам, особам з інвалідністю та громадянам громади, які потрапили в складні життєві умови.  Люди, з якими щодня доводиться спілкуватися працівникам нашого Центру особливі, вразливі, зі своєю, часом, нелегкою життєвою історією,  які потребують індивідуального підходу, уваги, витримки та розуміння. Тому серед  наших працівників випадкових людей немає. Усі вони надзвичайно толерантні, привітні, щирі, завжди готові вислухати кожного, хто переступить поріг нашої установи, і обов’язково допомогти.

Посадовими особами Центру була здійснена перевірка роботи соціальних робітників села Кононівка - Лідії Зеленської, Наталії Шаповал, села Погреби - Любові Лисенко, села Мойсівка - Ольги Давиденко.

В ході перевірки роботи соціальних робітників було проведено моніторинг  та зовнішню оцінку якості соціальних послуг. Приємно, що з боку отримувачів послуг не отримано жодної скарги на роботу зазначених соціальних робітників.

Також було продовжено дію  раніше укладених договорів та укладено нові договори про надання послуги «Догляд вдома»