Завершився чемпіонат громади з волейболу

Дата: 01.03.2023 08:16

25 лютого відбувся заключний тур чемпіонату Шрамківської громади з волейболу, який пройшов у спортивній залі с.Погреби. На змагання зібралися представники 8 команд . За результатами боротьби, доля призових місць вирішувалась у грі між командами с.Погреби та с.Шрамківка. Вдалішими у своїх діях були волейболісти с. Погреби, які посіли ІІІ місце.

Перше і друге місце розіграли між собою команди с.Бирлівка та с.Демки. Перемогу здобула команда с.Бирлівка, яка і стала чемпіоном.

Кращими гравцями змагань визнано Сергія Демидюка (команда с.Кантакузівка) та Василя Рогового (команда с.Демки).

Вітаємо переможців чемпіонату та бажаємо їм нових спортивних успіхів.