Працюємо над підвищенням свого фахового рівня

Дата: 07.03.2023 10:16

Нещодавно працівники Центру надання адміністративних послуг взяли участь в онлайн-тренінгу «Ефективна комунікація та гендерні питання роботи ЦНАП  як запорука успішної роботи. Гендерні питання в контексті надання адміністративних послуг», який було організовано Національним агентством України з питань державної служби  в рамках реалізації проекту  міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» та отримали сертифікати про його проходження.

Вітаємо  колег!