Шануємо Великого Кобзаря!

Дата: 08.03.2023 11:02

Цього року ми відзначаємо 209-у річницю з дня народження Тараса Шевченка.           До Шевченківських днів в усіх бібліотеках та будинках культури громади оформлені тематичні викладки літератури, розгорнуті книжкові виставки про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховати любов і повагу до його невмирущої творчої спадщини та дають змогу відвідувачам надихнутися його прикладом незламної віри в щасливе майбутнє нашої неньки України!

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Написані майже 180 років тому, ці рядки з поеми «Кавказ», як ніколи, актуальні сьогодні, коли кращі сини і дочки України зі зброєю в руках боронять свою землю від кривавих загарбників. Зараз ми по-новому переосмислюємо постать поетичного генія нашого народу, знову і знову звертаємося до його творів та знаходимо в них наснагу та сили для праведної боротьби, адже його слово – це також зброя! А ще твердо віримо, що ці рядки пророчі, тому ми обов’язково переможемо!!!

Слава Україні! Героям слава!!!

На фото: у Погребівському будинку культури відбулися літературні читання, присвячені 209-й річниці з дня народження Тараса Шевченка