Працюємо над максимальною доступністю отримання адміністративних послуг

Дата: 15.03.2023 13:27

Враховуючи швидкі темпи цифрової трансформації суспільних відносин в державі, важливим пріоритетом роботи посадових осіб місцевого самоврядування сьогодні стає створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг навіть у найвіддаленішому населеному пункті.

Зокрема, Законом України «Про нотаріат» передбачено можливість посвідчення старостами заповітів громадян (крім секретних), а Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» - надано можливість здійснення реєстрації місця проживання особи.

Людмила Тертишна, староста Погребівського старостинського округу, ефективно спрямовує свою роботу на створення комфортних умов для жителів свого округу  в питаннях отримання необхідних адмінпослуг (на фото – посвідчення заповіту громадянина та реєстрація місця проживання особи).