Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 16.03.2023 15:00

Сьогодні, 16 березня, відбулось засідання виконавчого комітету  сільської ради, яке провів сільський голова Анатолій Куля. Відповідно до порядку денного розглянуто 20 питань.

В ході засідання члени виконавчого комітету  розглянули та надали статус неповнолітнім дітям, позбавленим батьківського піклування, встановили опіку над дітьми, позбавленими батьківського піклування  та надали дозвіл на купівлю житлового будинку.

Обговорили та затвердили заходи щодо благоустрою території громади, акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та розміри матеріальної грошової допомоги жителям громади на вирішення соціально-побутових проблем, лікування, поховання. У встановлені терміни рішення виконавчого комітету будуть опубліковані на офіційному сайті сільської ради.