Працівники житлово-комунального господарства приймають вітання

Дата: 17.03.2023 15:32

Щорічно, у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального  господарства  і побутового обслуговування  населення. Це особливий день для всіх працівників цієї надважливої галузі, адже в цей день вони отримують слова вдячності за свою нелегку працю, що, на жаль, дуже рідко буває в повсякденному житті.

Напередодні професійного свята голова Шрамківської сільської  ради Анатолій Куля урочисто привітав колектив комунального підприємства «Шрамківського ПЖКГ» з професійним святом. За сумлінну працю, відповідальне ставлення до роботи, вагомий особистий внесок у сферу житлово-комунального господарства громади Подякою Шрамківської сільської ради відзначено :
📜 Буяльський Сергій Борисович, ТВО керівника комунального підприємства

Дякуємо всім без винятку, хто визначив для себе такий нелегкий шлях, обравши для себе професію у сфері житлово-комунального господарства. Низький уклін вам, шановні комунальники!