«Весна української Перемоги» крокує Шрамківською громадою

Дата: 21.03.2023 08:47

Спільними зусиллями організаторів Волонтерського мистецького туру аматорів Степанівського СБК "Весна української Перемоги" та  жителів сіл Свічківка, Хомівщина, Остапівка, Ковтунівка проведено прекрасний благодійний концерт для збору коштів для підтримки ЗСУ.

17 березня 2023 року жителі  сіл Свічківського старостинського округу мали нагоду прослухати прекрасні  пісенні твори у виконанні  народного колективу Степанівського  СБК. Почути поетичні рядки відомих  творів у виконанні  Володимира Дзеги, які переносять слухача в реальні історичні події.

…Від їхнього співу – захоплює дух. Кожен голос учасників                колективу – безцінний, а коли ці голоси зливаються в мелодію - вкотре розумієш, який  це скарб. Самобутній,  неповторний, індивідуальний, незламний і до сліз  рідний. Бо це наша  Черкащина, наші таланти, наша  гордість...

Віртуозний акомпанемент до кожного твору  виконує незмінний, талановитий, відданий своєму колективу – керівник Коршак Микола Васильович, який  більше  40 років свого життя,  віддав хоровому мистецтву.

Особливі слова подяки за участь у акції по збору коштів:

- генеральному директору ТОВ «Продсільпром» Буцьку Сергію Антоновичу;

- заступнику генерального директора ТОВ «Продсільпром» - Соколу    Олександру Миколайовичу;

- всім працівникам ТОВ «Подсільпром»;

- директору Остапівського дошкільного закладу Сокол Марині Василівні та   усім працівникам закладу;

- завідуючій  Остапівським сільським клубом - Сергієнко Світлані Петрівні;

- педагогічному колективу, учням та їх батькам, технічному  персоналу  ЗЗСО  І-ІІ ступенів с. Свічківка на чолі з  керуючою справами - Усик Юлією  Володимирівною;

- завідуючій Свічківською сільською бібліотекою – Романюк Марії Андріївні;

- всім небайдужим жителям сіл Свічківка, Хомівщина, Остапівка та Ковтунівка !

18 березня Волонтерський мистецький тур аматорів Степанівського СБК "Весна української Перемоги" завітав у  с. Мойсівка з благодійним концертом для збору коштів для підтримки ЗСУ.

Ми  вкотре доводимо, що благодійна акція може стати  маленьким подвигом. Подвигом, який врятує життя, надасть очікувану підтримку воїнам та реальною дією наблизить перемогу!

Слава Україні!

Героям, Слава!