У Шрамківській громаді відбулося навчання з питань цивільного захисту

Дата: 22.03.2023 16:34

22 березня у відповідності до плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області на базі Шрамківської ТГ відбулося навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, зокрема посадових осіб виконавчого комітету сільської ради, старост, керівників закладів освіти та їх заступників, а також для керівників суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, які працюють на території громади. Загалом участь у заході взяли 43 особи.

Провели навчання викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. Обговорено  питання формування та функціонування місцевої ланки цивільного захисту, виклики, які стоять перед системою цивільного захисту в умовах воєнного стану. Навчання було побудовано в формі діалогу, де слухачі мали можливість поставити викладачам актуальні для них запитання з практичних аспектів цього напрямку роботи.