Працюємо з людьми і для людей

Дата: 05.04.2023 16:40

Робота із людьми є найбільш складною і відповідальною ділянкою в діяльності старост. Громадяни часто звертаються у найскладніших життєвих обставинах, навіть в розпачі, зневірившись знайти вихід у проблемній ситуації. Тут, крім знання положень чинного законодавства, важливо вміти вислухати, опанувати власні емоції, знайти правильні слова підтримки і розуміння і, найголовніше, – мати щире бажання допомогти людині, навіть в умовах воєнного стану,  обмежених можливостей і ресурсів сільської громади.  Послідовно і цілеспрямовано в цьому напрямку працює староста Погребського старостинського округу Людмила Тертишна. Серед питань, з якими зверталися громадяни упродовж останнього часу, соціальний захист, в тому числі, надання матеріальної допомоги, порядок надання пільг та субсидій, допомога внутрішньо переміщеним особам, вирішення земельних питань, питання благоустрою тощо. Крім цього,  Людмила Тертишна провела робочу зустріч з фахівцями Драбівського районного сектору Золотоніського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» у Черкаській області. Обговорено питання  про призначення на відбування кримінального покарання у вигляді громадських робіт засудженого в с.Мойсівка.