Обстежили умови проживання кризових сімей та ВПО

Дата: 07.04.2023 08:23

Днями спеціалісти Служби у справах дітей спільно із спеціалістами КЗ «Центр надання соціальних послуг» провели виїзд у село Ковтунівку з метою обстеження умов проживання кризових сімей і сімей внутрішньо переміщених осіб із неповнолітніми дітьми. В ході обстеження проведено бесіду із батьками і надано консультацію стосовно залучення дітей до домашніх робіт та проведено бесіди із дітьми стосовно прав і обов’язків дітей відповідного віку. В ході обстеження сімей вимушених переселенців працівники з’ясовували , які потреби виникають у сімей стосовно забезпечення продуктами харчування та одягом.