Оголошення про початок набору до Молодіжної ради Шрамківської територіальної громади

Дата: 13.04.2023 10:11

З метою залучення молоді до формування молодіжної політики, соціально – культурного розвитку громади, вирішення питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, консолідації молодіжного руху громади, Шрамківська сільська рада вирішила (рішення від 07.04.2023 №30-1/VIII) створити Молодіжну раду, як консультативно – дорадчий орган з питань молодіжної політики.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є: представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території територіальної громади (за згодою); представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою); представниками молодіжних центрів із правом дорадчого голосу (за згодою); жителями територіальної громади, які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному Положенням про Молодіжну раду (за згодою).

Тому ми запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь долучитися до створення Молодіжної ради. Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заяви подавайте у відділ освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради до 12 травня 2023 року на електронну пошту  shramkivka_osvita_kms@ukr.net.

Адже тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої рідної Шрамківської громади.