Спільно працюємо над питаннями виконання бюджету
Дата: 14.04.2023 08:57
Кількість переглядів: 464
Важливим пріоритетом в роботі старост громади є сприяння наповненню місцевого бюджету, контроль за своєчасністю сплати суб’єктами господарської діяльності місцевих податків і зборів. Враховуючи те, що Шрамківська громада – аграрна, основними джерелами наповнення сільського бюджету є ПДФО і плата за землю. Тому маємо постійно аналізувати та ефективно контролювати стан цільового використання орендарями земельних ділянок, систематично проводити звірку відповідності облікових даних по діючих договорах оренди землі та поданих платниками декларацій в органи податкової служби.
Староста Погребського старостинського округу Людмила Тертишна днями провела робочу зустріч з цих питань у ЦОП Драбівської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області.