Великодні кошики

Дата: 14.04.2023 12:55

Сьогодні, 14.04.2023 Шрамківська громада відправила великодній кошик в місто Бахмут Донецької області для воїнів, які захищають нашу державу від російських окупантів та потребують нашої підтримки.

Відправка гуманітарної допомоги була організована ТОВ «Продсільпром», які передали Українським військовим продукти харчування (свіже мясо та  сало, запечене м’ясо та сало, ковбаси та інші м’ясні вироби, чай, каву, великодні пасочки ). До збору та передачі великоднього кошика                       (пасочки, пиріжки, біляші, голубці, домашні ковбаси, м'ясо, шкарпетки, нижня білизна та інше ) доєдналися шкільні та дошкільні заклади освіти, працівники сільської ради, закладів культури та бібліотечних закладів, благодійний фонд « Благо Ц» ( консерви, енергетичні напої , генератори).

Школи та садочки  громади передали не лише смаколики, але й чимало символічних дитячих малюнків, які зігріють серце нашим захисникам.

Дякуємо всім,  хто долучився до збору великоднього кошика для захисників.

Разом до Перемоги !

Все буде Україна!