Відвідали сім’ї загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців Збройних сил України.

Дата: 14.04.2023 14:29

На передодні світлого свята Великодня, зі словами вдячності та з побажаннями здоров’я, благополуччя, Перемоги та миру сільський голова Анатолій Куля, старости старостинських округів та голова ветеранської організації «Наша пам'ять» відвідали сім’ї загиблих військовослужбовців Збройних сил України, сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців Шрамківської територіальної громади та ветерана Другої світової війни Гончарова Ростислава Петровича, вручили їм продуктові набори.

Нехай Великодні дзвони додадуть кожному з нас сили та впевненості в затрашньому дні , зміцнять віру у Перемогу, Господня ласка зігріє всіх, принесе світло і добро у родини, сповнить серця духом миру, єдності і любові.