ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗСУ!

Дата: 19.04.2023 18:04

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 18 до 45 років.

Громадян, які виявлять бажання проходити військову службу за контрактом, просимо звертатися в другий відділ Золотоніського РТЦК та СП за адресою: смт.Драбів вул.Молодіжна, 1, телефон: 0982993866 (В.Іщенко).

Громадяни, які мають паспорт громадянина для виїзду за кордон, підлягають оформленню в першу чергу.

Для відбору кращих кандидатів, старостам сіл, працівникам відповідальним за ведення військового-облікової роботи сільських (селищних) рад пропоную звертати увагу в роботі з призовною молоддю та військовозобов’язаними на аспекти соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом.

Відбір кандидатів проводити із числа призовників (віком з 18 років) та військовозобов’язаних (віком до 45 років), які позитивно характеризуються за місцем проживання.

До агітаційних заходів залучати працівників органів місцевого самоврядування, представників депутатського корпусу та патріотично налаштованих громадських організацій.

Рекомендую звертатися до другого відділу Золотоніського РТЦК та СП для оформлення особових справ кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України!

Офіцер відділення рекрутингу та комплектування

другого відділу Золотоніського РТЦК та СП

лейтенант В.Іщенко