Тривають заходи з благоустрою населених пунктів громади

Дата: 20.04.2023 08:45

Світлі Великодні дні надихають не лише на очищення душі та пошук гармонії, але й згуртовують однодумців для вирішення потрібних для громади справ. В населених пунктах Погребського старостинського округу, дякуючи зусиллям працівників культури, старостату, техпрацівникам та різноробочим навели лад на кладовищах та в місцях загального користування на території сіл. Також вдячні небайдужим жителям громади Анаталію Киряшу та Сергію Поповському, які допомогли із вивезенням сміття з кладовищ в с.Погреби.

Спільними зусиллями зробимо нашу громаду комфортнішою та затишною для життя!