Вручено продуктові набори учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2023 12:28

26 квітня 1986 року увійшло в історію новітньої України як День Чорнобильської трагедії. Щороку в ці дні ми вшановуємо тисячі жертв страшної техногенної катастрофи, спричиненої злочинною недбалістю радянської влади. Ми також згадуємо імена героїв, які пожертвували своїм життям, аби не допустити ще страшніших наслідків вибуху атомного реактора на ЧАЕС.

На передодні 37-річниці Чорнобильської катастрофи відповідно до рішення виконавчого комітету Шрамківської сільської ради №92 від 19.04.2023, в рамках заходів Програми  соціального захисту населення  «Турбота» на 2021-2023  роки, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1, 2, 3  категорії, дружинам померлих громадян, із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з нагоди роковин  Чорнобильської  катастрофи, вручено продуктові набори.

Загалом продуктові набори одержали 102 особи на загальну суму 51 тис. грн.