Взяли участь в он-лайн навчанні

Дата: 01.05.2023 17:55

01 травня  спеціалісти відділу праці, соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету сільської ради взяли участь в он-лайн навчанні з організації  роботи користувачів уповноваженої особи з питань призначення і виплати компенсації з догляду в програмному комплексі «Соціальна громада».

В ході навчання розглянуто питання :

• по підключенню фахівців з відповідними ролями  до електронного «Веб- кабінету уповноваженої особи органу місцевого самоврядування»;
  • проведено роз’яснення з питань прийняття переліку документів, алгоритм обрахунку середньосукупного доходу надавача послуги з догляду, нарахування та формування виплатних відомостей.

Також учасники семінару мали можливість отримати відповіді на свої проблемні питання та обмінятися практичним досвідом роботи.