Відвідали ветерана

Дата: 09.05.2023 15:11

Сьогодні в Україні згадують подвиг тих, хто Переміг нацизм у Другій світовій війні.

Сільський голова Анатолій Куля та секретар сільської ради Світлана Конюшенко відвідали за місцем проживання ветерана Другої світової війни ГОНЧАРОВА Ростислава Петровича, який був безпосереднім учасником та свідком тих кривавих подій.

Ростислав Петрович завжди з великим нетерпінням, чекає на це свято, згадує своїх побратимів, яких забрала війна, та тих ветеранів війни кого вже немає в живих. У своїх розповідях ветеран повертається у воєнні роки й розповідає про свої нелегкі шляхи життя, говорить , що не думав, що доживе доти, коли замість гітлерівської Німеччини на Україну нападе путінська Росія, ніколи не думав, що знову лінія фронту проляже Україною, що онуки Героїв Другої світової війни будуть боронити Україну від путінського рашизму. Дякував за увагу і щиро бажав Україні Перемоги, адже він знає, якою дорогою ціною доводиться її здобувати.

Гості побажали Ростиславу Петровичу міцного здоров’я на подальші роки, довгих літ життя, миру і добробуту.