Працюємо над благоустроєм громади

Дата: 11.05.2023 15:55

У с. Мойсівка   впорядковано адмінбудівлю старостинського округу, ФАП та територію будинку культури (на фото)

Місцевий житель, Василь Григорович Щербина, проявив власну ініціативу та викосив невеликий вигін в с. Погреби (на фото).

У Кантакузівці жителі села долучилися до  впорядкування об’єктів дорожньої інфраструктури: білили і обкошували дорожні знаки (на фото).

Дякуємо усім небайдужим односельцям, які своєю посильною допомогою роблять нашу громаду затишнішою, надихають на позитивні зміни!