Впорядковано сміттєзвалища

Дата: 11.05.2023 15:59

Вирішення багатьох питань життєдіяльності громади залежить від конструктивної співпраці місцевої влади з товаровиробниками, суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють на території села. Завдяки підтримці ТОВ «Продсільпром», яке надало необхідну техніку,  в селі Коломиці було впорядковано сміттєзвалища. Трохи раніше, за сприяння ТОВ «Щедре поле», такі ж роботи було проведено в селі Кантакузівка.

Дякуємо нашим товаровиробникам за дієву допомогу та багаторічну співпрацю.

А жителів усіх сіл громади наполегливо просимо дотримуватися Правил благоустрою, вивозити сміття лише у відведені для цього місця.

Порядок в нашому спільному домі – нашій громаді залежить від кожного з нас!