Впорядковуємо громаду разом

Дата: 15.05.2023 15:26

В населених пунктах громади послідовно тривають заходи з благоустрою. Сьогодні знайомимо з деякими підсумками проведеної роботи в селі Демки. Активну участь в цьогорічній толоці взяли працівники старостинського округу, на чолі із старостою Віталієм Ярошем, працівники закладів соціальної сфери, не байдужі жителі населених пунктів, які  об’єднавши свої зусилля, цілеспрямовано працюють над впорядкуванням своєї малої батьківщини, роблять все, щоб вона стала мальовничою, чистою і затишною. І як результат, впорядковані місця загального користування, вулиці, парки, пам’ятні місця, території закладів соціальної сфери.

Разом змінюємо нашу громаду на краще!