З Днем Вишиванки!

Дата: 18.05.2023 09:46

Шановні жителі громади !

Щиро вітаю усіх з Днем Вишиванки!

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка - наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Сьогодні українську вишиванку одягають наші Герої. Під військовою формою та бронежилетом вона відвертає ворожі кулі та осколки. Українські жінки та матері наших Героїв кладуть у військовий наплічник вишиту власними руками сорочку, кладуть  оберіг..

То ж вдягайте вишивану на свято та у будній день. Бережіть свою душу та тіло!

Нехай вишитий на полотні український ген рятує українських Героїв від ворожих куль.

Миру вам, добра та злагоди. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Сільський голова

Анатолій КУЛЯ